Інвестиційні спори

Юридична група LCF вважається однією з найбільш досвідчених фірм для складних судових процесів Legal 500 EMEA 2019

LCF регулярно виступає юридичним радником іноземних і національних компаній в інвестиційних спорах в національних судах та міжнародних арбітражах. Серед наших клієнтів – інвестори широкого галузевого спектру: Bunge Ukraine, Carpatsky Petroleum Corporation, Kuwait Energy, Ovostar Union, S.I. Group Consort, Ukrenergy Coal, Агрохолдинг Мрія, Аграрна компанія Ерідон, Нікморсервіс, фізичні особи-акціонери.

Ми мінімізуємо ризики майбутніх судових спорів на етапі складання інвестиційних контрактів та надаємо послуги із захисту інвестицій клієнтів на кожному етапі реалізації проекту: при внесенні інвестицій, на активній стадії реалізації проекту, при розподілі прибутку, при завершенні інвестиційної діяльності і виведенні інвестицій.

Ми застосовуємо широкий інструментарій врегулювання інвестиційних спорів: переговори і медіацію, третейські та арбітражні процедури (ICC, LCIA, SCC), спеціальні процедури вирішення інвестиційних спорів (ICSID), адміністративні процедури оскарження рішень органів державної влади.

Послуги

  • захист корпоративних прав інвесторів
  • приватизаційні спори, в тому числі із проведенням правових експертиз з іноземного (англійського) права
  • захист вкладів інвесторів, внесених в інститути спільного інвестування
  • відшкодування збитків інвестору, завданих неправомірними діями органів державної влади, місцевого самоврядування, контрагентами
  • спори щодо виконання інвестиційних договорів (угод про спільну діяльність, про розподіл продукції, концесійних договорів)
  • визнання права власності на об’єкт інвестування
  • оскарження рішень державної влади та місцевого самоврядування
  • захист інвестицій від націоналізації, реквізиції, експропріації
  • захист інтересів інвесторів в міжнародних інвестиційних арбітражах

Проекти

Kuwait Energy Ukraine
$ 80 млн. Галузь:
Захист інтересів клієнта у касаційному суді щодо чинності договору про спільну діяльність з дочірнім підприємством Нафтогазу відносно розробки газового родовища.
Ares System Ltd., Ariana Business Limited, UK
$ 33 млн. Галузь:
Захист у касаційному суді права власності іноземної компанії на частку українського підприємства, яке володіє спецдозволами на видобуток нафти
Carpatsky Petroleum Corporation, USA
$ 20 млн. Галузь:
Захист іноземного акціонера СУАП «Укркарпатойл ЛТД» у спорі щодо прав на акції у порядку правонаступництва
Boston Industrial Corporation L.P.
$ 11 млн. Галузь:
Захист у касаційному суді права власності іноземної компанії на частку українського підприємства, яке володіє спецдозволами на видобуток газу

Аналітика

Arrow Arrow