Торгівля

Ми обрали LCF за здатність ефективно супроводжувати комплексні судові спори та величезний досвід у спорах в банківському та фінансовому секторі. Інна Крушинська, Директор юридичного департаменту, Fozzy Group

Ринок роздрібної торгівлі та споживчих товарів є одним з найбільш розвинених секторів української економіки. Середній щорічний оборот роздрібної торгівлі за останні п’ять років складає 1 трлн. грн. за даними Державної служби статистики. Інтерес до інвестування у цей сектор збільшується, про що свідчать зростання кількості операторів та розвиток ними власних торгівельних марок, запуск на ринку відомих міжнародних брендів, збільшення обсягів торгівельних площ, злиття та поглинання гравців ринку.

Юридична група LCF має досвід комплексного консультування бізнесу в сфері торгівлі та споживчих товарів. Серед наших клієнтів Fozzy Group, Humana People to People, АВК, Автотрейд-Сервіс, НК-Преміум, Торговий Дім «Газенерго» та інші.

Наша команда розробляє ефективні юридичні моделі управління бізнесом, консультує щодо виявлення та попередження ризиків, пов’язаних з регуляторними органами. LCF вирізняє глибоке знання банківського та фінансового ринку України, що дає нашим клієнтам доступ до ефективних фінансових інструментів розвитку бізнесу.

Послуги

Проекти

Лідер українського ринку рітейлу
$ 1 млн. Галузь: Торгівля
Стягенння заборгованості зі сплати відсотків за облігаціями

Аналітика

Arrow Arrow