Ірина Кобець

Старший юрист, адвокат

Ірина Кобець – юрист із глибоким розумінням судових процесів, сильними аналітичними навичками та досвідом у проектах pro bono. У команді Ірина є справжнім лідером думки з питань процесуального права і аналізу практики Верховного суду.

Фокус практики Ірини зосереджений головним чином на судових процесах. Ірина регулярно представляє інтереси клієнтів у банківських та фінансових спорах, комерційних, корпоративних спорах, спорах у сфері нерухомості та трудових спорах. Крім того, Ірина консультує з питань сімейного права і захищає інтереси клієнтів у сімейних спорах.

Ще однією сильною рисою Ірини є її активна робота у pro bono. Вона є найбільш активним членом Комітету з процесуального права Асоціації правників України, де вона бере участь в обговоренні питань судової практики та процесуального законодавства. Ірина є одним з ключових доповідачів LCF: вона виступає на численних конференціях і круглих столах разом з міжнародними експертами та суддями. Окрім цього, Ірина веде свій власний блог в одному з найбільш провідних онлайн-медіа Liga.net.