Банкрутство та реструктуризація

LCF визнана однією із найсильніших юридичних фірм України у практиці банкрутства та реструктуризації. Станом на початок 2018 року ми супроводжуємо справи про банкрутство підприємств реального сектору економіки, розмір грошових вимог яких перевищує $1 млрд.

LCF здійснює представництво у резонансних банкрутствах, в тому числі в умовах корпоративних конфліктів та за наявності великої кількості пов’язаних судових спорів в Україні та в іноземних юрисдикціях. Більшість підприємств-банкрутів – працюючі підприємства зі складною структурою активів, є бюджетоутворюючими для міст та регіонів.

Ми залучаємо найкращих судових юристів та арбітражних керуючих, менеджмент із досвідом у профільних галузях, аудиторів, які практикують у провідних міжнародних компаніях, впливових судових експертів та оцінювачів, співпрацюємо із торговими організаціями та електронними біржами з бездоганною репутацією на ринку.

LCF бере активну участь у розробці змін до профільних нормативних актів у сфері банкрутства та судового процесу. Партнери та радники LCF є членами робочих груп при Міністерстві юстиції України, є учасниками консультативних зустрічей з експертами Міжнародного Валютного Фонду, Ради Європи, USAID, Незалежної асоціації банків України.

Наші послуги: