Pro Bono

Концепція pro bono (лат. заради загального блага) є частиною філософії LCF, адже ми є частиною суспільства і розділяємо відповідальність за його розвиток та вирішення соціальних проблем. Ми підтримуємо різноманітні культурні і мистецькі ініціативи, вдосконалення законодавства, підвищення правової культури та стандартів професії.

14.01.2021

Стипендія від Юридичної групи LCF студенту УКУ

З 2018 року Юридична група LCF надає іменні стипендії викладачам та студентам Українського католицького університету. 2020 рік не був виключенням, щасливим стипендіатом став студент третього курсу Роман Стасюк. Він буде отримувати підтримку від Юридичної групи LCF протягом навчального року.

Минулий рік показав нам, що тільки єдність та взаємопідтримка допомагають встояти у непрості часи та рухатися далі. А підтримка молодих та талановитих — це найкраща інвестиція у майбутнє країни!

Вітаємо Романа та бажаємо успіхів у навчанні!

15.11.2019

Стипендія від Юридичної групи LCF найкращому викладачу Школи права УКУ

Юридична група LCF заснувала стипендію для найкращого викладача Школи права Українського католицького університету. Метою стипендії є підтримка розвитку освіти та наукових розробок у сфері права в Україні.

Стипендіаткою Юридичної групи LCF стала Христина Думич – кандидатка юридичних наук,  старша викладачка кафедри теорії права та прав людини Українського католицького університету. Христина демонструє високі досягнення у сфері викладацької діяльності та активно співпрацює з професійною спільнотою з метою організації стажувань для студентів.

Стипендія Юридичної групи LCF сприятиме реалізації наукових проектів пані Христини та надасть можливість відвідати профільну міжнародну наукову конференцію.

21.03.2019

Підтримка освітнього проекту “Молодь-рушій реформ”

Юридична група LCF, спільно з Громадською організацією “Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу”,  ELSA Ukraine та Лігою Студентів АПУ  розпочинає Освітній проект “Молодь – рушій реформ”.

Метою проекту є залучення активних молодих небайдужих до долі країни людей до практичної роботи з модернізації України у різних сферах суспільного життя.

В рамках проекту заплановано серію освітніх заходів – конкурс студентських творчих робіт, а також  відкриті лекції професора Олександра Бірюкова, радника LCF, у провідних ВНЗ України у Києві, Одесі, Ужгороді, Хмельницькому.

Детальніше про умови конкурсу творчих робіт “Банкрутство в Україні – відповідність міжнародним стандартам” – за посиланням.

22.10.2018

Анна Огренчук взяла участь у Благодійному вечорі Києво-Могилянської академії

Керуючий партнер Анна Огренчук взяла участь у Благодійному вечорі Києво-Могилянської академії, що відбувся 21 жовтня 2018 року. Благодійний вечір проводився для підтримки талановитих студентів та викладачів  Києво-Могилянської академії та розвитку нових університетських програм.

Анна  взяла участь у благодійному аукціоні та придбала роботу відомого  українського фотографа Ігоря Гайдая  із серії «Фотокопії. Плоди Землі». Благодійний  аукціон є частиною фандрейзингової кампанії університету, спрямованої на покращення якості освіти, розвиток науки та наданні молоді ширших можливостей здобувати освіту в Києво-Могилянській академії.

26.06.2018

Анна Огренчук взяла участь в Першому благодійному вечорі «Анна Київська. Нове тисячоліття»

Анна Огренчук взяла участь у Першому благодійному вечорі «Анна Київська. Нове тисячоліття», що пройшов 26 червня 2018 року в Національному заповіднику «Софія Київська». Вечір відбувся на підтримку Культурного Центру Анни Київської у м. Санліс, Франція.

Анна долучилася до благодійного аукціону та придбала «іменні цеглини». Кошти, зібрані під час благодійного аукціону, підуть на розвиток українського осередку та реставрацію будівель Культурного Центру Анни Київської та Церкви Св. Бориса і Гліба ум. Санліс, Франція.

 

7.04.2018

Радник LCF Олександр Бірюков бере участь в розробці Кодексу про банкрутство

Розробка Кодексу про банкрутство має дати старт впровадженню сучасних підходів та вирішити ряд актуальних проблем в сфері банкрутства, відновленню платоспроможності, а також впровадженню інституту банкрутства фізичної особи.

За підтримки міжнародних та громадських організацій група розробників працює над укладанням та підготовкою проекту Кодексу про банкрутство для передачі на розгляд Верховною Радою України.