Pro Bono

Концепція pro bono (лат. заради загального блага) є частиною філософії LCF, адже ми є частиною суспільства і розділяємо відповідальність за його розвиток та вирішення соціальних проблем. Ми підтримуємо різноманітні культурні і мистецькі ініціативи, вдосконалення законодавства, підвищення правової культури та стандартів професії.

7.04.2018

Радник LCF Олександр Бірюков бере участь в розробці Кодексу про банкрутство

Розробка Кодексу про банкрутство має дати старт впровадженню сучасних підходів та вирішити ряд актуальних проблем в сфері банкрутства, відновленню платоспроможності, а також впровадженню інституту банкрутства фізичної особи.

За підтримки міжнародних та громадських організацій група розробників працює над укладанням та підготовкою проекту Кодексу про банкрутство для передачі на розгляд Верховною Радою України.

21.02.2018

Відкрита лекція Анни Огренчук в Legal High School

Анна Огренчук провела відкриту лекцію в Legal High School щодо процесуальних новацій в ГПК. Зокрема, Анна розповіла про нові процесуальні можливості інституту експертів з питань права.

6.09.2017

LCF виступила генеральним партнером унікальної виставки мистецтва у Верховній Раді України

LCF виступила генеральним партнером унікальної виставки мистецтва у Верховній Раді України, присвяченій темі землі. Продовження арт частини проекту “Земельна відповідь” було реалізовано для привернення уваги парламентарів та широкої громадськості до проблеми неврегульованості ринку землі в Україні. Виставка мала особливе значення, адже припала на сторіччя прийняття радянського Декрета про землю, яким було створено загальнонародний земельний фонд.

13.07.2017

Юлія Атаманова підтримує The Mini-Moot другої літньої школи Jessuр Summer School

LCF підтримала другу літню школу, яка відбулася в липні 2017 року в рамках конкурсу із судових дебатів ім. Філіпа Джессапа. Юлія Атаманова, радник LCF, виступила в ролі судді під час дебатів. Підтримка цього змагання дозволила студентам різних ВНЗ отримати досвід судових дебатів та підготуватися до участі в основному конкурсі.

6.07.2017

Юридична група LCF виступила партнером та фундатором смарт-арт-медіа проекту “Земельна відповідь”

LCF  виступила партнером і фундатором проекту “Земельна відповідь”. Це унікальний громадський проект, який складається з трьох частин – «смарт» (форсайт дослідження), «арт» (участь художників для поглиблення проблематики і дискусії) і «медіа» (власне, медіа-супровід проекту). Проект присвячений дослідженню можливих сценаріїв розвитку ринку землі в Україні. Проведення дослідження здійснював Валерій Пекар разом із командою Вікісітіноміка.

«Перш за все, у цьому проекті для нас важлива незаангажованість результатів. Нас привернуло те, що дослідження сформує сценарії розвитку земельного ринку, а не створюється у відповідь на чийсь вузький корпоративний інтерес. Такий підхід створює довіру і можливість для обговорення сценаріїв в суспільстві, серед експертів і практиків. А суспільний консенсус – це умова успішного впровадження будь-якої реформи», – коментує Артем Стоянов.

 

6.05.2017

Анна Огренчук – лектор освітньої ініціативи Leadership in Law

Анна виступила в рамках освітньої платформи для юристів Leadership in Law. Це освітня ініціатива, яка навчає студентів і молодих юристів основам побудови і управління юридичним бізнесом. Анна виступила з лекцією щодо побудови ефективних юридичних практик в рамках програми «Управління конкурентним юридичним бізнесом».