Pro Bono

Концепція pro bono є частиною філософії LCF, адже ми є частиною суспільства і розділяємо відповідальність за його розвиток та вирішення соціальних проблем. Ми підтримуємо різноманітні культурні і мистецькі ініціативи, вдосконалення законодавства, підвищення правової культури та стандартів професії.

21.10.2022

Допомога благодійному фонду «Запорука»

Вся Україна сьогодні воює з окупантом. Та є маленькі воїни, яким доводиться боротися з іншим ворогом – тяжкою хворобою. Дітками опікується Благодійний фонд Запорука, а ми традиційно допомагаємо.

Аби підтримати бойовий дух та подарувати малечі трохи настрою, LCF надали набори для творчості – кожному особисто і в кабінет психології та реабілітації.

Бажаємо дітям швидкої перемоги в їхній боротьбі!

21.06.2022

Допомога Харківському регіональному перинатальному центру

Життя має тривати за будь яких умов. І особливо в воєнні часи так важливо підтримувати нове життя.

Хочемо розповісти про нашу допомогу Харківському регіональному перинатальному центру у складі Обласної клінічної лікарні.

Ми долучилися до придбання транспортного закритого інкубатора з транспортним апаратом штучної вентиляції легень, що стали критично необхідні центру після 24 лютого 2022р. Ця апаратура дозволяє безпечно перемістити малюків у підвальне приміщення чи бомбосховище без втрати температури, що є критично важливим для маленьких поспішайок. Техніка має безперебійне живлення, оснащена чутливими датчиками, фільтрами, дихальними девайсами для новонароджених, тому підтримує життєдіяльність малюка як під час транспортування, так і під час перебування у непристосованих приміщеннях.

Тож, за словами керівництва центру, сьогодні пологовий блок, реанімація новонароджених та підвальне приміщення оснащені усім обладнанням, яке рятує життя дітей.

21.12.2021

LCF захистили інтереси Київського державного фахового хореографічного коледжу

Команда Юридичної групи LCF захистила інтереси Київського державного фахового хореографічного коледжу у спорі про стягнення заборгованості. Підтримка культурних проєктів є частиною філософії LCF та вкрай важливою для компанії, тому до ведення цієї справи юристи LCF Law Group долучилися на засадах pro bono.

Київський державний фаховий хореографічний коледж — це єдиний в Україні високопрофесійний спеціалізований заклад, який здійснює цільову підготовку артистів балету для провідних національних театрів опери та балету в Україні.

14.01.2021

Стипендія від Юридичної групи LCF студенту УКУ

З 2018 року Юридична група LCF надає іменні стипендії викладачам та студентам Українського католицького університету. 2020 рік не був виключенням, щасливим стипендіатом став студент третього курсу Роман Стасюк. Він буде отримувати підтримку від Юридичної групи LCF протягом навчального року.

Минулий рік показав нам, що тільки єдність та взаємопідтримка допомагають встояти у непрості часи та рухатися далі. А підтримка молодих та талановитих — це найкраща інвестиція у майбутнє країни!

Вітаємо Романа та бажаємо успіхів у навчанні!

15.11.2019

Стипендія від Юридичної групи LCF найкращому викладачу Школи права УКУ

Юридична група LCF заснувала стипендію для найкращого викладача Школи права Українського католицького університету. Метою стипендії є підтримка розвитку освіти та наукових розробок у сфері права в Україні.

Стипендіаткою Юридичної групи LCF стала Христина Думич – кандидатка юридичних наук,  старша викладачка кафедри теорії права та прав людини Українського католицького університету. Христина демонструє високі досягнення у сфері викладацької діяльності та активно співпрацює з професійною спільнотою з метою організації стажувань для студентів.

Стипендія Юридичної групи LCF сприятиме реалізації наукових проектів пані Христини та надасть можливість відвідати профільну міжнародну наукову конференцію.

21.03.2019

Підтримка освітнього проекту “Молодь-рушій реформ”

Юридична група LCF, спільно з Громадською організацією “Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу”,  ELSA Ukraine та Лігою Студентів АПУ  розпочинає Освітній проект “Молодь – рушій реформ”.

Метою проекту є залучення активних молодих небайдужих до долі країни людей до практичної роботи з модернізації України у різних сферах суспільного життя.

В рамках проекту заплановано серію освітніх заходів – конкурс студентських творчих робіт, а також  відкриті лекції професора Олександра Бірюкова, радника LCF, у провідних ВНЗ України у Києві, Одесі, Ужгороді, Хмельницькому.

Детальніше про умови конкурсу творчих робіт “Банкрутство в Україні – відповідність міжнародним стандартам” – за посиланням.