Фармацевтика і охорона здоров’я

Успішно співпрацюємо з LCF багато років. Це сильна команда для вирішення спорів в фармацевтичній галузі та щодо інтелектуальної власності. Вадим Мітлицький, Начальник департаменту юридичного супроводу, Фармацевтична корпорація «ЮРіЯ-ФАРМ»
LCF - це сильна команда для вирішення спорів в фармацевтичній галузі та щодо інтелектуальної власності. Вадим Мітлицький, Начальник департаменту юридичного супроводу, Фармацевтична корпорація «ЮРіЯ-ФАРМ»

Фармацевтичний ринок України є другим за обсягом серед країн СНД та одним з секторів економіки, який демонструє сталий ріст. Медична реформа, яка відбувається в Україні, докорінно змінила умови роботи як медичних закладів, так і фармацевтичних компаній.

Серед клієнтів LCF: Юрія-Фарм, Юнік Фарма, Медичний Центр М.Т.К, Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД та інші.

Ми здійснюємо консультування та надаємо послуги з юридичного супроводу таких аспектів оперування фармацевтичних компаній як державне регулювання цін, система реєстрації та міжнародна сертифікація продукції та медичних послуг, держзакупівлі, патентні «війни», зміни у Податковому кодексі відносно методів розрахунків та ставок податків, зборів, мита на ввезення сучасного обладнання.

Послуги

Проекти

Фармацевтична корпорація Юрія-Фарм
конфіденційно Галузь: Фармацевтика і охорона здоров'я
Захист інтересів клієнта у банківському спорі про стягнення заборгованості за договором факторингу

Аналітика

Arrow Arrow