Олена Волянська

Партнер, арбітражний керуючий, адвокат

Олена Волянська – одна з найбільш активних та досвідчених літігаторів фірми. Маючи більш ніж 20-річний практичний досвід у вирішенні спорів та представництва клієнтів у вищих судових інстанціях України, Олена спеціалізується у комерційних, банківських спорах, банкрутстві та реструктуризації. Є фахівцем з податкового, антимонопольного та конкурентного права, фінансового права та цінних паперів.

Олена має унікальний досвід представництва клієнтів у процедурах банкрутства, реструктуризації та рефінансування, здійснюючи консультування як кредиторів, так і боржників.

Фокус практики Олени Волянської зосереджений на галузі енергетики, банківської діяльності та фінансової сфери, агробізнесу, виробництва та інфраструктури. Вона регулярно консультує такі компанії, як Альфа-Банк, Укрсоцбанк, БТА Банк, ТАС-Груп, Універсал Банк, АВК, Allianz Україна, Овостар, Київський паперово-картонний комбінат, Мрія Агро Холдинг та ін.

Ключові факти

  • Виконавчий директор Громадської організації "Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу"
  • Лектор Школи з реструктуризації та банкрутства Legal High School
  • Спікер щорічного Форуму з реструктуризації та банкрутства, Юридична практика
  • Спікер щорічного Міжнародного судово-правового форуму, Юридична практика
  • Доповідач Міжнародної конференції на тему «Виведення банків з ринку: національна правозастосовна практика та міжнародний досвід», організовану Групою Світового банку та Міжнародним валютним фондом
  • Контриб'ютор щорічного дослідження Світового банку Doing business у розділі на тему банкрутства
  • Освіта: правознавство, Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого
Можу відзначити високу кваліфікацію, насамперед, Анни Огренчук, а також юристів - Олени Волянської та Дениса Спєрова. Олександр Ісаєнко, Заступник генерального директора, Arab Energy Alliance UA