Боргова реструктуризація

LCF – найкращий вибір для вирішення складних судових спорів та комплексного захисту підприємств. Василь Гавшин, Заступник Генерального директора з правового забезпечення, Кондитерська компанія АВК

Практика боргової реструктуризації LCF лише у 2017-2018 роках налічує більше ніж $1,3 млрд. врегульованої заборгованості.

Серед наших клієнтів найбільші іноземні та українські компанії та холдинги зі складною корпоративною структурою: АВК, Агрохолдинг Мрія, Бліц-Інформ, Київський картонно-паперовий комбінат, Fozzy Group та інші. Ми є довіреним радником лідерів банківського та фінансового ринку: Альфа-Банк, Альтбанк, БТА Банк, Кредобанк, OTП Банк, Правекс Банк (Intesa Sanpaolo Group), Страхова компанія Allianz Україна, Таскомбанк, Укрсоцбанк, Універсал Банк, VS Банк, Dragon Capital, Capital Times Investment Company та інших.

Під час переговорів боржників та кредиторів, наша репутація у банківському секторі та серед гравців великого бізнесу є надійним активом та запорукою «fair play» учасників. Спеціалісти практики спільно з практикою податкового, корпоративного та фінансового права, надають клієнтам комплексні послуги, починаючи з участі в переговорах, до укладання складних багатосторонніх угод, в т.ч. транскордонних.

Ми однаково ефективно працюємо як під час партнерського врегулювання, так і в умовах необхідності досягнення компромісу між сторонами у стані активного судового протистояння.

Послуги

  • участь у переговорах з банківськими та фінансовими установами на стороні боржників або кредиторів
  • медіація в переговорах між боржниками та банками-кредиторами
  • підготовка та структурування угод з реструктуризації, факторингу, відступлення права вимоги
  • консультування щодо кредитування та перекредитування
  • підготовка та структурування угод з рефінансування
  • послуги ескроу-агента
  • фінансова реструктуризація у відповідності до Закону України “Про фінансову реструктуризацію”

Аналітика

Arrow Arrow