Експертиза з права

LCF має відмінну технічну компетентність у практиці вирішення спорів. Legal 500 EMEA 2017

Експертиза з питань права є дієвим інструментом аргументації позиції, що дає можливість команді LCF змінювати усталений правовий підхід і судову практику, створюючи нові прецеденти. Ми залучаємо найкращих фахівців з питань права для надання експертних висновків в надскладних судових справах.

LCF співпрацює з такими провідними науковими інституціями як Національна академія правових наук України, Інститут держави і права ім. В.М.Корецького, Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака, Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку, Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності, Інститут законодавства Верховної Ради України.

Досвід фахівців LCF включає участь в якості експертів з українського права в Лондонському міжнародному арбітражному суді (LCIA), Міжнародному арбітражному суді Стокгольма (SCC), Міжнародному центрі по урегулюванню інвестиційних спорів (ICSID). Нашими партнерами є визнані міжнародні експерти, які надають письмові аффідевіти щодо застосування іноземного права в українських судах.

Послуги

  • експертиза з питань застосування аналогії закону та аналогії права
  • науково-правові висновки щодо тлумачення та застосування норм права
  • експертиза з питань змісту та застосування норм іноземного права
  • експертиза з питань змісту та застосування норм українського права для подання в іноземні судові та арбітражні інституції

Аналітика

Arrow Arrow