Податкові спори

Високо ціную експертизу LCF у питаннях будівництва та земельного права, корпоративного права, зокрема, щодо реорганізації компаній, та в податкових спорах. Андрій Острогруд, Генеральний директор, Київвгума

Податкові органи у всьому світі стають все більш вимогливими до міжнародних корпорацій, компаній національного рівня, а також до фізичних осіб з високим рівнем доходів щодо ухилення від сплати податків та інших питань, пов’язаних з оподаткуванням.

Практика податкових спорів LCF містить значний досвід консультування платників податків, як корпоративних клієнтів так і фізичних осіб. Ми розробляємо стратегії взаємодії з податковими органами та управління податковими спорами з самого початку створення проектів, прогнозуємо судові ризики та можливості вирішення спорів шляхом адміністративних процедур. Ми спеціалізуємося на вирішенні високовартісних податкових спорів. Наша команда має значний досвід супроводження транскордонних спорів з застосуванням Двосторонніх Інвестиційних Угод та Угод про уникнення подвійного оподаткування.

Юристи LCF успішно захистили інтереси своїх клієнтів у спорах з податковими органами на загальну суму більше $1,25 млрд. Серед наших клієнтів Humana People to People, Smith Ukraine, Vikoil, Кондитерська компанія АВК, Київгума, Страхова група ТАС, Універсал Банк, Юрія-Фарм та інші.

Послуги

  • економічна експертиза
  • аудит коректності відображення операцій у бухгалтерському та податковому обліку
  • представництво інтересів при проведенні податкових перевірок
  • супроводження процедури адміністративного оскарження податкових повідомлень-рішень та інших актів фіскальних органів
  • супроводження процедури розблокування податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних
  • судове оскарження податкових повідомлень-рішень та інших актів фіскальних органів
  • судове оскарження відмови в реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі
  • судове оскарження дій та актів податкових органів з питань трансфертного ціноутворення

Проекти

ТОП 10 банків України
$ 2 млн. Галузь:
Визнання протиправним рішення фіскального органу щодо нарахування податкового зобов'язання
Easy Pay
Без суми Галузь:
Спірні питання оподаткування роботи платіжних систем
Киівгума
Без суми Галузь:
Захист інтересів у спорі з податковою службою з оскарження рішень, що мають преюдиційне значення для господарської діяльності клієнта

Аналітика

Arrow Arrow