До LCF приєднуються дві потужні команди юристів

31.03.20

Юридична група LCF, визнаний лідер у судовій практиці, оголошує про приєднання команд ЮФ EVRIS та АО «Шевердін і партнери». Компанія запроваджує нові практики, а саме податкове право, антимонопольне та конкурентне право, право інтелектуальної власності, а також кримінальне право та транскордонні розслідування. Таке розширення надасть додаткові переваги клієнтам компанії, особливо в період глобальної кризи.

В результаті приєднання Юридична група LCF налічуватиме понад 60 юристів, в тому числі 9 партнерів.

Керуючий склад залишається незмінним – Анна Огренчук, керуючий партнер, та Артем Стоянов, старший партнер.

«Ми готувалися до розширення Юридичної групи LCF, але глобальні зміни змусили нас пришвидшитися. Ми завжди орієнтуємося, у першу чергу, на потреби клієнтів та динаміку розвитку їх бізнесу. А приєднання до нашої команди нових експертів – це потужний крок вперед до взаємовигідної синергії на ринку», – переконана Анна Огренчук, керуючий партнер LCF.

Партнерський склад компанії також представлений:

Радники компанії:

«Юридична група LCF визнала єдність поглядів щодо надання якісних послуг та ефективного сервісу з командами EVRIS та АО «Шевердін і партнери». Ми раді унікальній можливості об’єднати наші зусилля та розширити спектр юридичних послуг. Впевнені, що разом ми зможемо забезпечити виняткову цінність для наших клієнтів та зміцнити позиції лідера на українському юридичному ринку», – зазначив Артем Стоянов, старший партнер LCF.

Процес об’єднання триватиме до кінця травня 2020 року.