Юридична група LCF не братиме участь у рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2022 року»

21.10.22

Після повномасштабного вторгнення росії Юридична група LCF продовжує працювати для своїх клієнтів, підтримуючи бізнес та економіку України. Ми, як і більшість наших колег, робимо все можливе для наближення спільної перемоги. Наші юристи в лавах ЗСУ та ТрО, обороняють Україну та змінили кодекси на зброю, ми допомагаємо ЗСУ, беремо участь у гуманітарних та волонтерських проєктах тощо.

Запропонована методика цьогорічного рейтингу передбачає, серед іншого, такі критерії оцінки, як «дохідність компаній, кількість юристів, а також долученість до оборони України: підтримка волонтерських ініціатив і гуманітарних програм, залучення від спонсорів та партнерів коштів і скерування їх на допомогу ЗСУ та іншим військовим підрозділам, допомога переселенцям і біженцям, реалізація pro bono проєктів тощо».

При цьому, як зазначено в анкеті, основний методологічний принцип рейтингування не змінився – показники кожної юридичної фірми за критеріями, що досліджуються, зводяться воєдино з урахуванням зважених коефіцієнтів.

Але такий підхід, на наш погляд, не може бути об’єктивним.

Адже не можна зважено порівняти коефіцієнт дохідності з коефіцієнтом допомоги біженцям або коефіцієнт кількості юристів фірми, частина з яких служить у ЗСУ, з коефіцієнтом фінансової підтримки ЗСУ.

Сьогодні наші зусилля, перш за все, спрямовані на виконання громадянських та професійних обов’язків перед Суспільством та Державою, і хто перший на шляху до цього, а хто останній, ніяким рейтингом виміряти не можливо.

Зважаючи на це, команда LCF прийняла рішення не брати участь у цьогорічному дослідженні «50 провідних юридичних фірм України», який проводиться видавництвом «Юридична практика».

Iншi Новини

Arrow Arrow