Олена Волянська – Партнер Юридичної групи LCF

22.03.19

Юридична група LCF з радістю повідомляє, що Олену Волянську включено до складу партнерів.

Вже майже 10 років Олена є керівником команди юристів та очолює практику «Банкрутство та реструктуризація» Юридичної групи LCF. Маючи значний практичний досвід у вирішенні спорів та представництва клієнтів у вищих судових інстанціях, Олена спеціалізується у фінансових та банківських спорах, банкрутстві та відновленні платоспроможності, борговій реструктуризації, є експертом з податкового права. Фокус практики Олени зосереджений на галузях енергетики та природних ресурсів, банківській та фінансовій сферах. Олена є адвокатом та арбітражним керуючим, у 2017 обрана на посаду виконавчого директора ГО «Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу».

Коментуючи включення Олени до складу партнерів, керуючий партнер Анна Огренчук та старший партнер Артем Стоянов зазначили: «Практика банкрутства та реструктуризації є одним з ключових напрямків спеціалізації нашої компанії. Саме під керівництвом Олени, LCF здійснює представництво у резонансних банкрутствах, в тому числі в умовах корпоративних конфліктів та за наявності великої кількості пов’язаних судових спорів в Україні та в іноземних юрисдикціях. Олена – один з найдосвідченіших експертів юридичної галузі та багаторічний гравець нашої команди. Ми вітаємо Олену у складі партнерів LCF та впевнені, що ми й надалі разом будемо успішно відстоювати інтереси наших клієнтів та продовжимо підсилення позицій нашої компанії на юридичному ринку».

«Я вдячна за визнання та пишаюся включенням до складу партнерів Юридичної групи LCF. В умовах глобального реформування судової галузі та постійних змін у законодавстві лише щоденне вдосконалення є запорукою особистого професійного успіху та успіху фірми. Я готова до нових викликів та сповнена ентузіазму. Не зупиняючись на досягнутому, ми з моєю командою готові зростати та розвиватися, забезпечити найкращий сервіс та розвиток бізнесу наших клієнтів» – зазначила Олена Волянська, партнер Юридичної групи LCF.

Iншi Новини

Arrow Arrow