Іван Бондарчук став членом правління Української вітроенергетичної асоціації

11.03.23

10 березня Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА) провела перше в 2023 році засідання Правління. На ньому було одноголосно прийнято рішення за входження до складу Правління Івана Бондарчука, радника, керівника практики енергетики LCF Law Group.

«З осені 2022 року ворог своїми обстрілами енергетичної інфраструктури постійно нагадує про необхідність енергетичної незалежності та важливість розвитку ВДЕ, яким, власне, і є вітрова енергетика. Перед виробниками, інвесторами та іншими гравцями ринку сьогодні постає чимало правових питань. Я радий, що зможу взяти участь в їх розв’язанні і таким чином зробити свій особистий внесок в розбудову ВДЕ-проєктів в Україні», – говорить Іван.

УВЕА – це всеукраїнська громадська неприбуткова організація, метою якої є просування вітроенергетичних технологій та захист інтересів вітроенергетичного сектору на національному та міжнародному рівнях. УВЕА об’єднує розробників вітроенергетичних проектів, виробників і постачальників обладнання, енергетичні та будівельні компанії, вчених і дослідників, юристів, громадські організації, споживачів і всіх інших, що задіяні у вітроенергетичному секторі – одному один із секторів світової енергетики, які найбільш швидко розвиваються.

Вітаємо колегу, бажаємо натхнення та щиро віримо в слоган асоціації: РАЗОМ WE WILL WIN(D)!

Iншi Новини

Arrow Arrow