eyeWitness to Atrocities: інструмент для забезпечення відшкодування збитків. Онлайн-конференція

14.06.22

Вже понад 100 днів весь світ є свідком воєнних злочинів та злочинів проти людяності, які вчиняє в Україні росія. Багато збитків зазнає й український бізнес – знищуються виробництва, викрадаються запаси, руйнується інфраструктура, підприємства недоотримують сотні мільйонів очікуваних доходів. Одним з надзвичайно важливих етапів на шляху відшкодування завданих збитків у майбутньому є документування доказів вже зараз.

Додаток eyeWitness to Atrocities, розроблений за ініціативи International Bar Association, вже кілька років успішно використовується для фото- та відеофіксації воєнних злочинів у світі.

14 червня об 11.00 eyeWitness to Atrocities cпільно з American Chamber of Commerce in Ukraine провели онлайн-конференцію на тему «eyeWitness to Atrocities: інструмент для забезпечення відшкодування збитків». Захід відбувся за підтримки Юридичної групи LCF, Асоціації правників України та проєкту ЄС Право-Justice.

Спікери розповіли про:

–  Важливість правильного документування фактів злочинів, пошкодження або знищення майна для подальшого отримання відшкодування за понесені збитки;

–  Особливості та переваги додатку eyeWitness to Atrocities;

–  Можливість використання фото та відео, зроблених через додаток eyeWitness to Atrocities, у судових провадженнях на національному та міжнародному рівнях;

–  Нюанси практичного застосування додатку на прикладі українських кейсів.

Спікери:

–  Венді Беттс, директорка, eyeWitness to Atrocities;

–  Роман Чумак, керуючий партнер Ares Law Firm, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, координатор еyeWitness в Харкові.

Модератор: Олена Волянська, партнерка, керівниця практики банкрутства та реструктуризації Юридичної групи LCF, арбітражна керуюча.

Матеріали заходу:

Iншi Новини

Arrow Arrow