LCF Law Group стала юридичним партнером бізнес-акселератора Impact Business

18.01.23

17 січня на Всесвітньому економічному форумі було презентовано Impact Business – поглиблену акселераційну програму для українських підприємців, які прагнуть долучитися до відновлення найбільш постраждалих від війни галузей економіки України. Юридичним партнером проєкту стала Юридична група LCF.

Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сільському господарстві, енергетиці, інфраструктурі, охороні здоров’я, кібербезпеці та інших галузях, які прагнуть включити соціальний вплив до своєї стратегії. Основною метою проєкту є створення потужної екосистеми, яка заохочуватиме більше підприємств, що керуються соціальною місією, реінвестувати прибутки в створення позитивних соціальних змін, а також сприяти розвитку економіки соціального впливу в післявоєнній Україні.

Приєднавшись до акселераційної програми України Impact Business, апліканти отримають доступ до живих лекцій, воркшопів та досліджень, орієнтованих на включення соціального впливу у свою стратегію, а також загальних тем зростання бізнесу та консультативну підтримку від всесвітньо відомих експертів, коучів та менторів, доступ до інвесторів та глобальних технологічних ресурсів. За результатами проходження програми два підприємства з найкращими результатами матимуть можливість залучити фінансову підтримку до 20 000 євро на команду. Фінансова підтримка буде надана у вигляді смартгрантів від Українського соціального венчурного фонду та в межах проєкту “Collaborate for Impact”, який реалізується завдяки фінансовому сприянню Європейського Союзу та співпраці з EVPA.

Бізнес–акселератор Impact Business був ініційований громадською організацією Impact Force та відбуватиметься за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес, Фонду соціального підприємництва Schwab Foundation for Social Entrepreneurship, Глобального альянсу соціального підприємництва WEF, науковців та випускників Кембриджського університету, у партнерстві з SiLab Ukraine, MovingWorlds.org (за підтримки SAP, Unilever, EY та інших), Netguru, Tech To The Rescue, Phineo та LCF Law Group, провідними українськими громадськими організаціями.

«Ми підтримуємо розвиток українського підприємництва, що є надзвичайно важливим для відновлення економіки України. 25 компаній–учасників першої хвилі акселератора отримають знання та допомогу для вдосконалення своєї професійної діяльності та привнесення соціальної складової у свою роботу. Соціальний бізнес є найбільш перспективною моделлю підприємництва, яка із часом доводить свою ефективність», – Анна Огренчук, керуюча партнерка Юридичної групи LCF, президентка Асоціації правників України.

«Ми прагнемо виховувати лідерів змін та будувати екосистему, яка прагне кращого майбутнього для України. Запускаючи Impact Business, ми хочемо підтримати нову генерацію підприємців в Україні, сприяти розвитку соціального підприємництва та допомогти соціальним інноваторам зорієнтуватися у викликах і зробити свій вплив гучнішим та помітнішим», – Ніна Левчук, співзасновниця ГО Impact Force.

«Повномасштабна російська агресія змінила наше бачення щодо ролі бізнесу у суспільстві. Вже є зрозумілим той факт, що бізнес не може працювати за старими правилами: продаю товар – отримаю прибуток. Україна потребує відновлення, а отже бізнес має стати відповідальним і не лише генерувати прибуток, але й привносити якісні зміни. Соціальний вплив має бути одним з ключових показників розвитку кожного бізнесу. Відновлення України у різних галузях потребуватиме швидких інноваційних рішень з великим соціальним впливом. Саме тому важливою складовою акселераційної програми буде фокус на соціальний вплив, технології його формування та вимірювання», – Альона Калібаба, співзасновник SILab Ukraine та СЕО Українського соціального венчурного фонду / Ukrainian Social Venture Fund.

«Підтримка розвитку бізнесу в Україні є одним із пріоритетів для Міністерства цифрової трансформації. Повномасштабне російське вторгнення в Україну суттєво вплинуло на звичний хід розвитку бізнесу, а отже має великий вплив на економіку всієї країни. У Міністерстві ми реалізуємо багато ініціатив, щоби підтримати підприємців, забезпечити їх ресурсами, знаннями, натхненням та можливостями розпочати та масштабувати власну справу, незважаючи на всі обставини. Ми віримо, що програма акселерації Impact Business посилить позиції підприємців на ринку в ці часи безпрецедентних викликів та стане частиною позитивного впливу на післявоєнну економіку», – Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, Міністерство цифрової трансформації України.

«Дослідження чітко показує: коли процвітає соціальний бізнес, процвітають громади. Коли процвітають громади, процвітають нації. Для нас велика честь підтримувати цих майбутніх героїв зусиль із відновлення, які обирають важкий, але корисний шлях побудови бізнесу, що підтримує економічне відновлення, одночасно надаючи пріоритет соціальному благополуччю та екологічній стійкості», – Марк Горошовскі, співзасновник та головний виконавчий директор MovingWorlds.org.

«Об’єднання Impact Force з потужними технологічними та урядовими партнерами є чітким свідченням того, що співпраця є критично важливою – як для відновлення України, так і для майбутнього реагування на глобальні кризи. Як Tech To The Rescue, ми пишаємося тим, що підтримали проєкт Impact Force разом із 115 іншими ініціативами, спрямованими на використання технологій для гуманітарного реагування. Маючи близько 700 технологічних компаній, які все ще бажають долучитися до проєктів pro bono для України, ми продовжуємо нашу місію з налагодження ще більш ефективної співпраці», – Деніел ДіДжіусто, співзасновник Tech To The Rescue.

«Сприяння розвитку підприємництва відіграватиме життєво важливу роль у відновленні економіки України та її позицій у регіоні. Завдяки правильному поєднанню технологій та досвіду Impact Business надасть ключові ноу–хау та консультації, що дозволить місцевим підприємцям зосередитися на тому, що дійсно має значення. Як технологічний партнер програми, я радий, що наші люди змогли підтримати Україну своїми навичками та знаннями», – Марек Таларчик, генеральний директор Netguru.

Iншi Новини

Arrow Arrow