Анна Огренчук

К.ю.н., керуючий партнер, адвокат

Анна Огренчук – співзасновник та керуючий партнер LCF Law Group. Вона – дуже досвідчений судовий юрист, який спеціалізується на господарських спорах. Анна завоювала визнання серед клієнтів і колег по ринку в якості одного з найсильніших адвокатів України. Клієнти цінують її за глибоке знання судового процесу, клієнтоорієнтованість, оперативне вирішення проблем і креативний підхід в судових процесах. Протягом 15 років Анна успішно представляє клієнтів у найскладніших і гучних бізнес-спорах в Україні. Вона консультує представників національного і міжнародного бізнесу, банки і фінансові компанії, корпорації та приватних осіб.

Серед її клієнтів: Бунге Україна, VR Global Partners, Allianz Україна, Промінвестбанк, ФК “Веста”, ПУМБ, Fozzy Group, Humana People to People, Нікоморсервіс Ніколаєв, ЮРіЯ ФАРМ, Київгума та багато інших.

Анна активно бере участь у заходах, що сприяють розвитку міжнародного співробітництва між українськими та зарубіжними експертами з вирішення спорів (судді, законодавці, вчені, ЗМІ). З 2014 року вона очолює Комітет Асоціації правників України з процесуального права, в заходах якого вже взяли участь понад 150 українських та зарубіжних експертів.

Протягом декількох років Анна виступає в якості програмного координатора щорічного Судового форуму Асоціації правників України – однієї з ключових платформ розвитку судової системи. Вона співпрацює з ключовими українськими судовими установами – представниками Адміністрації Президента, Вищої ради юстиції, Національної школи суддів України, Незалежної асоціації українських банків, бізнесу та вчених.

Анна виступає меценатом талановитих представників сучасного українського мистецтва. Підтримуючи багатьох художників, скульпторів та фотографів, Анна започаткувала проект #LCF_Art, створивши у просторі офісу Юридичної групи LCF експозицію робот визнаних українських митців. Анна підтримує ініціативи у сфері освіти надаючи стипендію на навчання у Школі управління Українського католицького університету, надає підтримку Благодійному фонду КОЛО та Культурному Центру Анни Київської (Франція).

Ключові факти

  • Член Комісії з питань правової реформи при Президентові України
  • Голова ради Комітету з процесуального права Асоціації юристів України
  • Лауреат Юридичної премії 2016: "Кращий судовий юрист"
  • Рекомендована Legal 500 EMEA 2019, Chambers Europe 2019 та Best Lawyers 2020
  • Ступінь кандидата юридичних наук, Національна академія внутрішніх справ України
  • Член International Bar Associaton
  • Магістр, правознавство, Київський національний університет ім. Т.Шевченка
  • Магістр, міжнародна економіка, Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана
Анна Огренчук – одна з найкращих судових юристів в Україні. Інна Крушинська, Директор юридичного департаменту, Fozzy Group