Анна Огренчук

К.ю.н., керуючий партнер, адвокат

Анна Огренчук – співзасновник та керуючий партнер LCF Law Group. Вона – дуже досвідчений судовий юрист, який спеціалізується на господарських спорах. Завоювала визнання серед клієнтів і колег по ринку як один із найсильніших адвокатів України. Клієнти цінують її за глибоке знання судового процесу, клієнтоорієнтованість, оперативне вирішення проблем і креативний підхід в судових процесах. Протягом більше 15 років Анна успішно представляє клієнтів у найскладніших і гучних бізнес-спорах в Україні. Вона консультує представників національного і міжнародного бізнесу, банки і фінансові компанії, корпорації та приватних осіб.

Серед її клієнтів: Ostchem Holding Limited, VR Global Partners, Allianz Україна, Промінвестбанк, ПУМБ, Fozzy Group, ПАТ Миколаївський суднобудівний завод «Океан», Bunge Ukraine,  Lauffer Group, Cargill, Ristone Holdings та багато інших.

Анна активно бере участь у заходах, що сприяють розвитку міжнародного співробітництва між українськими та зарубіжними експертами з вирішення спорів (судді, законодавці, вчені, ЗМІ). З 2014 року вона очолювала Комітет Асоціації правників України з процесуального права, в заходах якого вже взяли участь понад 150 українських та зарубіжних експертів.

У червні 2021 року Анну було обрано Президентом АПУ.

Протягом декількох років Анна виступає в якості програмного координатора щорічного Судового форуму Асоціації правників України – однієї з ключових платформ розвитку судової системи. Вона співпрацює з основними українськими судовими установами – представниками Адміністрації Президента, Вищої ради юстиції, Національної школи суддів України, Незалежної асоціації українських банків, бізнесу та вчених.

Анна є меценатом талановитих представників сучасного українського мистецтва. Підтримуючи багатьох художників, скульпторів та фотографів, Анна започаткувала проект #LCF_Art, створивши у просторі офісу Юридичної групи LCF експозицію робот визнаних українських митців. Вона також підтримує ініціативи у сфері освіти, надаючи стипендію на навчання у Школі управління Українського католицького університету, допомагає Благодійному фонду КОЛО та Культурному Центру Анни Київської (Франція).

Освіта: 

2004 — здобула ступінь магістра у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, диплом з відзнакою.
2007 — здобула ступінь магістра у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.
2016 — отримала звання кандидата юридичних наук у Національній академії внутрішніх справ (факультет цивільного та сімейного права).

Ключові факти

  • Президент Асоціації правників України (з червня 2021 року)
  • Увійшла до п'ятірки жінок, які вплинули на розвиток юридичного бізнесу України (рейтинг Ukrainian Women in Law 2021)
  • Рекомендована Legal 500 EMEA 2021, Best Lawyers 2022, Chambers Europe 2021, Chambers Global 2021, Benchmark Litigation Europe Awards 2021
  • Ступінь кандидата юридичних наук, Національна академія внутрішніх справ України
  • Член International Bar Associaton
  • Магістр, правознавство, Київський національний університет ім. Т.Шевченка
  • Магістр, міжнародна економіка, Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана
Анна Огренчук – одна з найкращих судових юристів в Україні. Інна Крушинська, Директор юридичного департаменту, Fozzy Group