Анна Огренчук

К.ю.н., керуючий партнер, адвокат

Анна Огренчук – співзасновник та керуючий партнер LCF Law Group. Вона – дуже досвідчений судовий юрист, який спеціалізується на господарських спорах. Завоювала визнання серед клієнтів і колег по ринку як один із найсильніших адвокатів України. Клієнти цінують її за глибоке знання судового процесу, клієнтоорієнтованість, оперативне вирішення проблем і креативний підхід в судових процесах. Протягом 15 років Анна успішно представляє клієнтів у найскладніших і гучних бізнес-спорах в Україні. Вона консультує представників національного і міжнародного бізнесу, банки і фінансові компанії, корпорації та приватних осіб.

Серед її клієнтів: Бунге Україна, VR Global Partners, Альянс Україна, Промінвестбанк, Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ), Fozzy Group, Humana People to People, ЮРіЯ Фарм, Київгума та багато інших.

Анна активно бере участь у заходах, що сприяють розвитку міжнародного співробітництва між українськими та зарубіжними експертами з вирішення спорів (судді, законодавці, вчені, ЗМІ). З 2014 року вона очолює Комітет Асоціації правників України з процесуального права, в заходах якого вже взяли участь понад 150 українських та зарубіжних експертів.

Протягом декількох років Анна виступає в якості програмного координатора щорічного Судового форуму Асоціації правників України – однієї з ключових платформ розвитку судової системи. Вона співпрацює з основними українськими судовими установами – представниками Адміністрації Президента, Вищої ради юстиції, Національної школи суддів України, Незалежної асоціації українських банків, бізнесу та вчених.

Анна виступає меценатом талановитих представників сучасного українського мистецтва. Підтримуючи багатьох художників, скульпторів та фотографів, Анна започаткувала проект #LCF_Art, створивши у просторі офісу Юридичної групи LCF експозицію робот визнаних українських митців. Вона також підтримує ініціативи у сфері освіти, надаючи стипендію на навчання у Школі управління Українського католицького університету, допомагає Благодійному фонду КОЛО та Культурному Центру Анни Київської (Франція).

Ключові факти

  • Член Комісії з питань правової реформи при Президентові України
  • Голова ради Комітету з процесуального права Асоціації правників України
  • Увійшла до трійки жінок, які вплинули на розвиток юридичного бізнесу України (рейтинг Ukrainian Women in Law 2020)
  • Рекомендована Legal 500 EMEA 2020, Best Lawyers 2020, Chambers Europe 2020, Chambers Global 2020, Benchmark Litigation Europe Awards 2021 та Best Lawyers 2021
  • Ступінь кандидата юридичних наук, Національна академія внутрішніх справ України
  • Член International Bar Associaton
  • Магістр, правознавство, Київський національний університет ім. Т.Шевченка
  • Магістр, міжнародна економіка, Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана
Анна Огренчук – одна з найкращих судових юристів в Україні. Інна Крушинська, Директор юридичного департаменту, Fozzy Group