Анна Огренчук

К.ю.н., керуючий партнер, адвокат

Анна Огренчук – співзасновник та керуючий партнер LCF Law Group. Вона – дуже досвідчений судовий юрист, який спеціалізується на господарських спорах. Завоювала визнання серед клієнтів і колег по ринку як один із найсильніших адвокатів України. Клієнти цінують її за глибоке знання судового процесу, клієнтоорієнтованість, оперативне вирішення проблем і креативний підхід в судових процесах. Протягом більше 15 років Анна успішно представляє клієнтів у найскладніших і гучних бізнес-спорах в Україні. Вона консультує представників національного і міжнародного бізнесу, банки і фінансові компанії, корпорації та приватних осіб.

Серед її клієнтів: Ostchem Holding Limited, VR Global Partners, Allianz Україна, ПУМБ, Fozzy Group, ПАТ Миколаївський суднобудівний завод «Океан», Bunge Ukraine,  Lauffer Group, Cargill, Ristone Holdings та багато інших.

Анна активно бере участь у заходах, що сприяють розвитку міжнародного співробітництва між українськими та зарубіжними експертами з вирішення спорів (судді, законодавці, вчені, ЗМІ). З 2014 року вона очолювала Комітет Асоціації правників України з процесуального права, в заходах якого вже взяли участь понад 150 українських та зарубіжних експертів.

У червні 2021 року Анну було обрано Президентом АПУ.

Протягом декількох років Анна виступає в якості програмного координатора щорічного Судового форуму Асоціації правників України – однієї з ключових платформ розвитку судової системи. Вона співпрацює з основними українськими судовими установами – представниками Адміністрації Президента, Вищої ради юстиції, Національної школи суддів України, Незалежної асоціації українських банків, бізнесу та вчених.

Анна є меценатом талановитих представників сучасного українського мистецтва. Підтримуючи багатьох художників, скульпторів та фотографів, Анна започаткувала проект #LCF_Art, створивши у просторі офісу Юридичної групи LCF експозицію робот визнаних українських митців. Вона також підтримує ініціативи у сфері освіти, надаючи стипендію на навчання у Школі управління Українського католицького університету, допомагає Благодійному фонду КОЛО та Культурному Центру Анни Київської (Франція).

Освіта: 

2004 — здобула ступінь магістра у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, диплом з відзнакою.
2007 — здобула ступінь магістра у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.
2016 — отримала звання кандидата юридичних наук у Національній академії внутрішніх справ (факультет цивільного та сімейного права).

Ключові факти

  • Президент Асоціації правників України (з червня 2021 року)
  • Увійшла до п'ятірки жінок, які вплинули на розвиток юридичного бізнесу України (рейтинг Ukrainian Women in Law 2021)
  • Рекомендована Legal 500 EMEA 2021, Best Lawyers 2022, Chambers Europe 2021, Chambers Global 2021, Benchmark Litigation Europe Awards 2021
  • Ступінь кандидата юридичних наук, Національна академія внутрішніх справ України
  • Член International Bar Associaton
  • Магістр, правознавство, Київський національний університет ім. Т.Шевченка
  • Магістр, міжнародна економіка, Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана
Анна Огренчук – одна з найкращих судових юристів в Україні. Інна Крушинська, Директор юридичного департаменту, Fozzy Group