LCF Law Group отримали перемогу у ВАКС

25.11.22

Адвокати LCF отримали перемогу у Вищому антикорупційному суді. ВАКС відмовив в заочному арешті клієнта щодо якого здійснюється спеціальне досудове розслідування.

Детективом Національного антикорупційного бюро України подано клопотання слідчому судді ВАКС про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно підозрюваного в кримінальному провадженні. Клопотання детектив обґрунтовував тим, що відносно особи здійснюється спеціальне досудове розслідування, а також наявні ризики  переховування, оскільки він наразі перебуває за кордоном і його місце знаходження нібито не відомо правоохоронним органам.

Адвокатами  LCF у судовому засіданні доведено, що вказане клопотання детектива НАБУ є передчасним та належним чином не обґрунтованим, до того ж клієнт не переховується від слідства і готовий відстоювати  свою невинуватість в суді.

В результаті слідчим суддею ВАКС відмовлено у задоволенні клопотання детектива НАБУ про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою відносно клієнта щодо якого здійснюється спеціальне досудове розслідування.

 

 

Iншi Новини

Arrow Arrow