Форс-мажор в умовах воєнного стану. Онлайн-конференція

28.09.22

Концепція форс-мажору за українським законодавством – це не звільнення від обов’язку за договором, а звільнення від відповідальності у разі невиконання договору. Тобто форс-мажор за загальним правилом може захистити від штрафних санкцій, однак не звільнить від необхідності такий договір виконати.

28 лютого 2022 року ТПП України опублікувала лист від №2024/02.0-7.1, яким засвідчила військову агресію рф проти України. Це надало можливість компаніям повідомляти контрагентам про форс-мажор без необхідності звернення до ТПП за індивідуальним сертифікатом.

Проте сьогодні, коли війна триває більш пів року, коли бізнес та економіка адаптуються до роботи у воєнний час, не варто розглядати цей документ як чарівну пігулку, що автоматично підтвердить форс-мажор за будь-яким договором.

21 жовтня об 11.00 експерти LCF Law Group спільно з European Business Association проведуть онлайн-конференцію на тему: «Форс-мажор в умовах воєнного стану».

Наші спікери:
Сергій Бенедисюк, партнер, керівник практики корпоративного права, M&A та антимонопольного права LCF Law Group, адвокат.
Ірина Кобець, радниця, керівниця судової практики LCF Law Group, адвокатка.

Експерти розкриють наступні питання:
1) Загальний лист ТПП України: чи достатньо для посвідчення форс-мажору;
2) Актуальна судова практика застосування форс-мажору;
3) Зміна або розірвання договору у зв’язку із форс-мажором;
4) Форс-мажор в орендних правовідносинах;
5) Форс-мажор у кредитних правовідносинах;
6) Форс-мажор у ЗЕД;
7) Англійське право і форс-мажор.

Для участі у конференції реєструйтеся на сторінці заходу на сайті European Business Association

Iншi Новини

Arrow Arrow