Банкрутство в умовах війни. Онлайн-конференція LCF та ЕВА

02.06.22

В умовах триваючої агресії рф проти України всі сфери бізнесу зазнають втрат та потребують швидких управлінських рішень. Незважаючи на те, що ситуація в економіці не поліпшується, податкові та кредитні канікули для підприємств поступово скасовуються. Бізнес, який не мав запасу міцності, або мав проблеми з платоспроможністю до війни, або постраждав внаслідок війни через знищення виробничих активів, руйнування логістичних ланцюжків та втрату попиту, потребуватиме законних шляхів припинення діяльності. Також продовжують діяти норми законодавства про банкрутство щодо покладення на керівників солідарної із власниками відповідальності за не повідомлення про загрозу банкрутства.

Навіть в умовах воєнного стану процедури банкрутства можуть стати способом для збереження бізнесу або допомогти «вийти з гри» з мінімальними негативними наслідками.

7 червня з 11.00 до 12.30 LCF Law Group спільно з European Business Association проведуть онлайн-конференцію на тему «Банкрутство в умовах війни».

Спікерка – Олена Волянська, партнерка LCF Law Group, керівниця практики банкрутства та реструктуризації, адвокатка, арбітражна керуюча.

Питання для обговорення:

• Бий, біжи, завмри: що робити, якщо ознаки неплатоспроможності виникли до війни;

• Банкрутство як спосіб збереження успішного бізнесу, що постраждав внаслідок збройної агресії рф;

• Відповідальність власників та керівників потенційного банкрута;

• Націоналізація майна та мораторій на виконання зобов’язань перед резидентами рф;

• Збитки від війни: що робити банкруту;

• Законодавчі ініціативи: мораторій, продовження процесуальних строків, скорочена процедура ліквідації.

Реєстрація на захід

Iншi Новини

Arrow Arrow