LCF Law Group виступили радником Fozzy Group у справі про отримання дозволу АМКУ

22.01.22

Юридична група LCF надала Fozzy Group юридичні послуги у зв’язку з отриманням дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію в зв’язку з придбанням частки в статутному капіталі ТОВ «Сіті Рент Кепітал».

Для Fozzy Group було важливо придбати частку компанії, яка є власником приміщень, де розташовано один з найбільших магазинів «Сільпо» у Київській області.

Фахівці LCF надали консультації Fozzy Group, зокрема, щодо визначення меж ринків та підходів до оцінки розміру часток учасників концентрації на задіяних товарних ринках. «Нас як консультантів залучили тому, що в нас був чималий релевантний досвід. Раніше ми вже надавали юридичні послуги Fozzy з антимонопольних питань. В подібних кейсах найскладніше – вірно визначити межі ринку», – говорить Сергій Бенедисюк, партнер Юридичної групи LCF, керівник практики корпоративного права, M&А та антимонопольного права.

«Дозволена АМКУ транзакція розширила можливості для розвитку торговельно-роздрібної мережі Fozzy Group, що сприяло посиленню конкуренції на ринку», – розповідає Ніна Сидоренко, радник Юридичної групи LCF.

Довідка:

Fozzy Group – одна з найбільших торгово-промислових груп України, один із чільних українських ритейлерів з понад 700 торговельними об’єктами по всій території України.

ТОВ «Сіті Рент Кепітал» – власник одного з торгівельних об’єктів  в м. Боярка

Iншi Новини

Arrow Arrow