Тетяна Ігнатенко

Радник, адвокат

Радник LCF Тетяна Ігнатенко має 19-річний досвід судової практики. Тетяна представляє інтереси юридичних та фізичних осіб як у національних судах, так і в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) та у міжнародних комерційних арбітражах на території СНД.

Тетяна Ігнатенко спеціалізується на питаннях економічного, банківського, цивільного, трудового та сімейного права. Вона також надає правову допомогу бізнесу у кримінальних провадженнях. Крім того, Тетяна виступає посередником у вирішенні конфліктів.

Тетяна консультує клієнтів з таких галузей, як транспорт, нерухомість, виробництво та інфраструктура. Cеред її клієнтів – VR Global Partners, Промінвестбанк, Бунге Україна, Альфа Банк та інші.

Тетяна Ігнатенко – одна з практикуючих юристів, яка постійно застосовує рішення ЄСПЛ при вирішенні конфліктів у національних судах. Вона розпочала свою професійну діяльність у Міністерстві юстиції України в Органі представництва України в ЄСПЛ, стажувалася у Раді Європи та ЄСПЛ.

Ключові факти

  • Стажування в Раді Європи і Європейському суді з прав людини
  • Диплом магістра (з відзнакою), спеціальність – «Правознавство», Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого, 2000
  • Рекомендований юрист у практиці Вирішення спорів, Legal 500 EMEA 2016
  • Рекомендований юрист у судовій практиці, “Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients”, 2013-2016
Адвокати LCF надають професійну правову допомогу бізнесу у кримінальних провадженнях, пов’язаних з економічними, податковими та службовими злочинами.