Денис Спєров — радник Юридичної групи LCF

20.10.21

Юридична група LCF рада повідомити про призначення Дениса Спєрова на посаду радника і керівника практики виконання судових рішень та розшуку активів.

Денис багато років успішно супроводжує складні судові спори та процедури виконання рішень у банківському та фінансовому секторах і у справах про банкрутство.

До команди LCF Денис приєднався у 2012 році. За цей час пройшов шлях від помічника юриста до радника і керівника практики виконання судових рішень та розшуку активів.

Проєкти, над якими він працює, охоплюють такі сфери, як агросектор, виробництво, девелопмент, енергетика, природні ресурси, інфраструктура і технології. Серед його клієнтів: АТ «ПУМБ», ПрАТ «АВК», ТОВ «Холлеман Україна», ТОВ «Scatec Solar Solutions Ukraine» та інші.

 «Ми цінуємо Дениса за його професіоналізм, за вміння знаходити креативні рішення у вкрай складних спорах, за відданість справі та LCF. Вітаємо із заслуженим підвищенням, яке свідчить про визнання його внеску в розвиток компанії. Впевнені, що під керівництвом Дениса практика виконання судових рішень та розшуку активів зробить наші перемоги в судах ще більш ефективними для наших клієнтів», — коментує Анна Огренчук, керуючий партнер LCF.

Iншi Новини

Arrow Arrow