Денис Спєров

Старший юрист, адвокат

Денис – старший юрист з яскравим юридичним талантом. Фокус його практики спрямований на вирішення судових спорів, а також він спеціалізується на практиці виконання судових рішень та розшуку активів. Денис має великий досвід консультування банків та інших фінансових установ, супроводу клієнтів в складних спорах у банківському та фінансовому секторах. Денис також має значний досвід ведення проектів щодо розшуку та повернення активів. Окрім цього, Денис спеціалізується на процедурах стягнення заборгованості на користь клієнтів за рахунок заставного майна. Денис консультує клієнтів з галузей промисловості, енергетики, природних ресурсів, інфраструктури та агробізнесу.

Денис регулярно представляє інтереси українських та іноземних клієнтів в цивільних, господарських та адміністративних справах, а також у справах про банкрутство. Нещодавно Денис був залучений в проекти, що пов’язані зі спортивним правом.

Денис отримав ступінь магістра, закінчивши навчання на факультеті правознавства та міжнародних відносин в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі. Член Асоціації правників України.