Денис Спєров

Радник, адвокат

Денис – радник і керівник практики виконання судових рішень та розшуку активів. Денис має великий досвід консультування банків та інших фінансових установ, супроводу клієнтів в складних спорах у банківському та фінансовому секторах. Денис також має значний досвід ведення проектів щодо розшуку та повернення активів. Окрім цього, Денис спеціалізується на процедурах стягнення заборгованості на користь клієнтів за рахунок заставного майна. Денис консультує клієнтів з таких галузей,  як агросектор, виробництво, девелопмент, енергетика, природні ресурси, інфраструктура і технології. Серед його клієнтів: АТ «ПУМБ», ПрАТ «АВК», ТОВ «Холлеман Україна», ТОВ «Scatec Solar Solutions Ukraine» та інші.

Денис регулярно представляє інтереси українських та іноземних клієнтів в цивільних, господарських та адміністративних справах, а також у справах про банкрутство. Нещодавно Денис був залучений в проекти, що пов’язані зі спортивним правом.

Денис отримав ступінь магістра, закінчивши навчання на факультеті правознавства та міжнародних відносин в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі. Член Асоціації правників України.