Юридична група LCF увійшла в ТОП-10 провідних юридичних фірм України

04.12.18

Юридична група LCF ввійшла в ТОП-10 провідних юридичних фірм України за версією видання «50 провідних юридичних фірм України 2018».

Згідно з дослідженням, LCF  ввійшла в трійку лідерів  у судовій практиці, а керуючий партнер Анна Огренчук увійшла в ТОП-3 провідних судових юристів України.

За рейтингом «Визнання юридичних фірм за галузями права» LCF – фірма №1 у судовій практиці, №3 – в банкрутстві, №8 – у міжнародному арбітражі, №9 – у банківському  і фінансовому праві та №10 – у захисті бізнесу.

Визнання LCF підтверджує багаторічну експертизу та винятковий досвід LCF у ключових галузях – судовій практиці, банківському та фінансовому праві, банкрутстві.

Щорічне дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться виданням «Юридическая практика» з 1997 року і включає низку  рейтингів. Крім «50 провідних юридичних фірм України» і «Бронзової ліги», за системою узагальнюючих показників визначаються найкращі юридичні фірми по прибутковості, кількості юристів, фінансовій ефективності, рівню визнання серед колег, а також регіональні лідери і лідери в окремих галузях.