LCF Law Group на VII Міжнародному судово-правовому форумі 2019

19.06.19

12-13 червня 2019 року у Києві відбувся VII Міжнародний судово-правовий форум, який щорічно організовує видавництво «Юридична практика». Юридична група LCF виступила генеральним партнером форуму.

У форумі взяли участь партнери та експерти Юридичної групи LCF. Зокрема, керуючий партнер  Анна Огренчук промодерувала сесію «Судова RE:Форма – оцінка ключових змін і проекція в майбутнє». В рамках сесії своє бачення поточного стану справ у сфері судочинства та тенденції розвитку озвучили представники суддівського корпусу, прокуратури, Міністерства юстиції та адвокатської спільноти. Коментуючи виступи учасників, Анна Огренчук зазначила: «Не може не радувати консолідоване бачення всіх представників юридичної професії – суддівського корпусу, прокуратури та адвокатури щодо того, як потрібно розвивати ефективну судову систему. Одна із ключових тез – зараз потрібно позначити кінцевість постійних інституційних змін та перейти до реальних дій».

Артем Стоянов, старший партнер, промодерував сесію «Oblico morale: перспективи створення єдиних етичних стандартів для сфери правосуддя» під час другого дня форуму. Учасники сесії – представники трьох юридичних професій – судді, прокурори та адвокати зійшлися на думці щодо необхідності уніфікації та створення єдиних етичних норм і стандартів професійної поведінки.

Олена Волянська, партнер та керівник практики банкрутства та реструктуризації, виступила з доповіддю у сесії «Судовий захист права власності та кредитні спори». Виступ Олени був присвячений захисту прав кредиторів у процедурах банкрутства, судовій практиці Верховного Суду та очікуванням від нового Кодексу з процедур банкрутства. «Новий Кодекс встановив додаткові гарантії прав забезпечених кредиторів порівняно з діючим законодавством»  – зазначила Олена.

Юлія Атаманова, радник та керівник практики міжнародного арбітражу, промодерувала сесію «Міжнародні спори та арбітраж». В рамках сесії розглянуто актуальні питання судової практики КЦС у складі ВС щодо міжнародного комерційного арбітражу; кейс «кримських інвестиційних арбітражів»; тенденції визнання та виконання арбітражних рішень; питання фінансування арбітражу третіми особами та гендерної рівності.

Отже, VII Міжнародний судово-правовий форум 2019 став майданчиком, на якому юридична спільнота обмінялась думками щодо вже здійснених проектів та узгодила бачення нових тенденцій і задач на майбутнє.