Як отримати роботу своєї мрії

28.05.21

Саме зараз триває перший етап студентського конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся! 2021», за підсумками якого декілька переможців пройдуть 2-місячне оплачуване стажування в LCF. Це вже третя хвиля змагання, вперше ми провели його у 2019 році. Про свої враження від конкурсу нам розповіли Юлія Смалій та Ганна Волошина, переможниці минулих хвиль конкурсу. До речі, Юлія вже працює у компанії на посаді юридичного секретаря, а Ганна саме зараз проходить стажування.

Яка була ваша мотивація щодо стажування? Чому вирішили взяти участь в конкурсі?

Юлія: На момент оголошення конкурсу я вже мала диплом бакалавра та була на першому курсі магістратури. Якраз настав час розвиватися в професійному плані. Побачивши оголошення про конкурс, вирішила, що це класна можливість для старту та отримання досвіду роботи в топовій юридичній компанії.

Ганна: Я хочу ставати кращою, а можливість навчитися у кращих юристів з компанії, яка входить в ТОП-10 провідних юридичних фірм України, стала для мене «закликом до дії».

Які були складності при проходженні конкурсу?

Юлія: Для мене дуже складним виявився етап конкурсу, де учасники мали обрати кейс та виконати його. Декілька разів я починала робити завдання, потім бралась за інший кейс, і на це я витратила багато часу. Дуже раджу майбутнім учасникам завчасно визначитися з практикою, яка найбільш цікава.

Ганна: З самого початку мені також було важко обрати практику, в якій я буду виконувати завдання. На той час я вже мала невеликий досвід роботи, тому зважила всі «за» та «проти» кожного напряму діяльності й обрала більш бажаний для себе.

Далі мені було важко прийняти факт того, що співбесіда буде проводитись в онлайн-форматі. Але я зібралася та через екран передала всю свою мотивацію та харизму.

Що ви відчували, коли отримали звістку, що ви стали фіналістом конкурсу?

Юлія: Я відчула шалену гордість за себе, віру у свої сили та вже з нетерпінням чекала початку стажування!
Ганна: Бажання розповісти про це усьому світу. Тому я зробила скріншот і поділилась своєю радістю з усіма близькими.

Юля, як ти оцінюєш вплив виграшу та стажування на побудову твоєї кар’єри?

Я дуже вдячна за можливості, які надає компанія, та рада бути частиною команди! З  впевненістю можу сказати, що стажування надало мені важливий досвід. Цей період  стимулював мене удосконалювати отримані знання та неабияк заохотив до професійного росту!

Ганно, розкажи про свій перший день стажування. Які були очікування та що ти відчувала?

Я була приголомшена масштабами та красою. Мені було надзвичайно приємно, що до мого приходу в компанію старанно підготувалися, для мене підготували робоче місце і персональний welcome-book. Я відчула, що я там, де повинна бути, тут я зможу вчитися у кращих юристів та зарекомендувати  себе як старанну та працьовиту.

Ще сумніваєшся, чи брати участь у змаганні? Хутчіше переходь за посиланням https://lcf.ua/internship2021 та Виконуй! Вигравай! Стажуйся!