LCF Law Group на V Форум з конкурсного процесу АПУ

22.11.19

22 листопада 2019 року відбувся V Форум з конкурсного процесу, який щорічно організовує Асоаціація правників України. Юридична група LCF виступила партнером форуму.

У форумі взяли участь партнери та експерти юридичної групи LCF. Зокрема, Олена Волянська, партнер та керівник практики банкрутства та реструктуризації, арбітражна керуюча, розповіла про особливості відкриття провадження у справі про банкрутство під час сесії “Практика – наше все!”. “У разі виникнення боргу кредитор має право звернутись до суду із заявою про банкрутство боржника без судового рішення на підтвердження боргу. А встановлений обов’язок суду перевірити можливість боржника виконати майнові зобов’язання, на нашу думку, має убезпечити від необґрунтованих банкрутств” – підкреслила Олена під час свої доповіді.

Олександр Бірюков, д.ю.н., радник Юридичної групи LCF, виступив у сесії “Неплатоспроможність фізичних осіб”. “З нетерпінням чекаємо на перші справи щодо банкрутства фізичних осіб, щоб в подальшому проаналізувати практику і з‘ясувати наскільки наміри законодавця втілюються на практиці” – зазначив Олександр.

Підсумком заходу стало вручення символічної нагороди “Визнання року у сфері банкрутства-2019” у номінаціях “Юридична фірма”, “Арбітражний керуючий” та “Суддя”. За результатами голосування, Олена Волянська була визнана  найкращим арбітражним керуючим року.