Кирило Молодико

К.ю.н., радник

Кирило Молодико приєднався до команди LCF у 2014 році в якості радника. Він має більше ніж 15 років професійного досвіду у галузі права. Спеціалізується на фінансових послугах, міжнародних фінансах, економічному аналізі права, конституційному судочинстві, праві Світової організації торгівлі, регуляторній політиці в сфері грошового обігу.

Кирило також має вагомий науковий досвід – він поєднує свою роботу в LCF з позиціями доцента кафедри цивільного і підприємницького права, провідного наукового співробітника у Національному дослідному університеті “Вища школа економіки”, Москва, Росія. Кирило також був науковим радником судді, заступника Голови Конституційного Суду України, за цю роботу він нагороджений двома персональними дипломами Голови Конституційного Суду України.

Кирило багаторазово брав участь в організації, викладанні у літніх школах та семінарах з права. Є автором численних наукових праць, у тому числі монографії з окремих проблем банківського права.

Ключові факти

  • Магістр з державного управління, Школа державного управління імені Джона Кеннеді Гарвардського університету
  • Кандидат юридичних наук
  • Магістр міжнародної економіки, Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана (диплом з відзнакою)
  • Спеціаліст з правознавства, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого (диплом з відзнакою)
  • За результатами дослідження "Ukranian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients"  відзначений у категорії «Банки і Фінанси», 2017