Енергетика та природні ресурси

LCF є постійним юридичним радником національних та міжнародних компаній у сферах добичі та переробки енергетичних ресурсів, утилізації відходів та виробництва електричної енергії.

Серед наших клієнтів: SCATEC Solar Solutions Ukraine, Right Power, Ares System Ltd. (Ariana Business Limited), Boston Industrial Corporation L.P., Carpatsky Petroleum Corporation, Finance Real (Gamota Agro), East Europe Petroleum (Golden Derrik), Kuwait Energy, Smith Ukraine, S.I. Group Consort, Vikoil, Ukrenergy Coal, Арабський енергетичний альянс, БРСМ, Київенерго, Укрнафтобуріння.

У сфері альтернативної енергетики супроводжуємо проекти на всіх стадіях: від девелопменту, залучення інвестицій та будівництва до проходження регуляторних процедур, отримання «зеленого» тарифу та початку роботи на ринку електричної енергії.

Також, маємо унікальний досвід структурування та укладення угод про розподіл продукції та договорів про спільну діяльність у сфері геологічної розвідки та промислового видобування природних ресурсів між приватним бізнесом та державним сектором.

Спеціалісти LCF досконало знають специфіку регуляторних питань галузі та бізнес-задачі клієнтів на всіх етапах. Наші клієнти цінують здатність вирішувати нестандартні юридичні питання під час реалізації надскладних та проектів високої вартості із залученням приватного капіталу.

Поряд з цим, успішний досвід у сфері судових спорів з державними регуляторами дозволяє виявити та зменшити ризики дозвільних процедур під час підготовки алгоритмів проектів, структурування угод, вирішення регуляторних та дозвільних питань.

Наші послуги: