Енергетика та природні ресурси

LCF - це креативний підхід до аналізу справи та формування правової позиції, також глибоке розуміння галузі енергетики. Юристів вирізняє унікальний підхід до судової експертизи. Олександр Ісаєнко, Заступник генерального директора, Arab Energy Alliance UA

LCF є постійним юридичним радником великих видобувних, переробних компаній, компаній, що спеціалізуються на відновлювальній енергетиці, переробці та утилізації відходів. Серед наших клієнтів: Ares System Ltd. (Ariana Business Limited), Boston Industrial Corporation L.P., Carpatsky Petroleum Corporation, East Europe Petroleum (Golden Derrik), Kuwait Energy, Smith Ukraine, S.I. Group Consort, Vikoil, Ukrenergy Coal, Арабський енергетичний альянс, БРСМ, Київенерго, Укрнафтобуріння.

Ми маємо унікальний досвід структурування та укладення угод про розподіл продукції та договорів про спільну діяльність у сфері геологічної розвідки та промислового видобування природних ресурсів між приватним бізнесом та державним сектором.

Спеціалісти LCF досконало знають специфіку регуляторних питань галузі та бізнес-задачі клієнтів на всіх етапах. Наші клієнти цінують здатність вирішувати нестандартні юридичні питання під час реалізації надскладних та проектів високої вартості із залученням приватного капіталу.

Успішний досвід у сфері судових спорів з державним регулятором щодо спеціальних дозволів на користування надрами, дозволяє виявити та зменшити ризики дозвільних процедур під час вирішення регуляторних та дозвільних питань.

Ми здійснюємо юридичне супроводження виробничої діяльності підприємств галузі, маємо унікальний досвід врегулювання спірних питань с приводу виникнення надзвичайних ситуацій та аварій під час промислово-дослідної розробки родовищ вуглеводнів, співпрацюємо із фахівцями профільних наукових інститутів галузі.

Послуги

  • укладення угод про розподіл продукції, спільну діяльність, договорів у сфері державно-приватного партнерства, експертиза і розробка договорів
  • правові питання розробки і реалізації інвестиційних проектів в нафтогазовій сфері у зв’язку із промислово-дослідним видобуванням вуглеводнів, у сфері будівництва і реконструкції об’єктів палива та енергетики, в т.ч. альтернативної енергії
  • супровід регуляторних та дозвільних процедур у сфері користування надрами
  • податкове консультування, структурування податків
  • дотримання антимонопольного та конкурентного законодавства
  • корпоративне консультування
  • вирішення судових спорів у сфері енергетики та природних ресурсів

Аналітика

Arrow Arrow